• 00421-944-926-032

Zistenie požiadaviek

Stretnime sa osobne alebo komunikujme online. Umožní nám to lepšie sa zoznámiť s umiestnením stavby, predstavami investora a očakávaniami. Na základe vstupných podkladov (pôdorys, fotografie), požiadaviek, plochy interiéru vypracujeme cenovú ponuku. Ak nemáte pôdorys k dispozícii, radi si Vás priestor zameriame sami.

Projektová dokumentácia

Na úplnom začiatku vytvoríme pre svojich subdodávateľov v stavebníctve podrobnú projektovú dokumentáciu, čo nám zaručuje hladký priebeh realizácie. Dokumentáciu interiéru  a výkresy vypracujeme na základe odsúhlasenia 3D vizualizácii. Jej obsahom je primárne okótovaná dokumentácia elektroinštalácii (rozmiestnenie osvetlenia, vypínačov a zásuviek). Súčasťou sú kľadačské plány podlahy, dlažby, obkladov v kúpeľni, materiálové prevedenie nábytku, farebné a povrchové úpravy stien, sadrokartónové stropy a podhľady, špecifikácia použitých prvkov ( zárubne, svietidlá, sadrokartónové niky a poličky, výkresy atypického nábytku pre realizátora.

Koncept

Po zistení Vašich požiadaviek a od podpísania zmluvy začíname vypracovávať predbežné návrhy - koncepty v podobe 2D dispozície s rozmiestnením nábytku, stavebné úpravy, rozmiestnenie svietidiel. Po odsúhlasení koncepčného riešenia  vytvoríme interiér na mieru a ten Vám odprezentujeme vo forme fotorealistickej vizualizácie.

Koordinácia na stavbe

Budeme s Vami aj pri samotnej stavbe. Takto Vám dávame istotu, že všetky práce budú realizované v stanovený čas. Pri práci na projektoch necháme náš tím na mieste každý deň a budeme Vás informovať o priebehu plnenia úloh. Tento tím naplno koordinujeme a dohliadame na to, aby dokončili prácu v stanovený čas. Naše komplexné služby pre Vás zabezpečia návrhy interiérov, projekt interiéru, realizácie a koordináciu prác na stavbe. Realizácie interiérov na kľúč sú k dispozícii na základe dohody.

Vizualizácie interiérov

Vizualizácie interiéru a exteriéru ponúkajú klientovi priblížiť sa detailnejšie k realizácii daného objektu. Vizualizácie interiérov Vám umožnia ľahko a jednoducho nahliadnuť do interiéru ešte pred jeho realizáciou, čím získate dostatočný časový odstup od dôležitých rozhodnutí, akými sú zmeny a varianty dispozície, prípadne voľba farieb.

Realizácie interiérov

Zabezpečujeme realizácie od výroby nábytku až po kompletné realizácie interiérov na kľúč. Od vytvorenia rozpočtu na realizácie interiérov, konceptu až po celkovú realizáciu interiéru na kľúč s nábytkom na mieru. A práve ten je vyrábaný z vysoko kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií, ktoré zaručujú krásny vzhľad a trvanlivosť výrobkov. Komfort a pohodlie sú na prvom mieste a preto Vám na základe schváleného rozpočtu dodáme sanitu, podlahy, obklady, zriaďovacie predmety, doplnky a spotrebiče. Zabezpečíme realizácie podláh, obkladov v kúpeľni a dlažieb, maliarske práce, búracie práce, sadrokartónové stropy / niky, murárske práce a inštalatérske práce.

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu