• 00421-944-926-032

Interierovy dizajn bytu obývacia izba, chodba – Projekt Petržalské dvory

Interiérový dizajn bytu

About Project:

Interiérový dizajn bytu

Interiérový dizajn bytu sme riešili v novo postavenom projekte Petržalské dvory.
Interiér bytu bol realizovaný v štandarde od developera a tak dizajnér musel pracovať už s materiálom, ktorý bol v interiéri zapracovaný. So štandardom interiéru, sme neboli veľmi stotožnení, ale klient nemal rozpočet ešte na nové vybavenie. Dlažba v chodbe ostala a rovnako aj v obývacej izbe. Aby sme dlažbu trochu schovali a dali jej tiež nejakú šťavu, položili sme na ňu pekný moderný koberec. Naopak dvere boli tiež v štandarde, ale tie vyhovovali do návrhu.
Investor mal požiadavku vypracovať interiérový dizajn a 3D návrh obývacej izby a chodby. Interiér bytu sme navrhli v modernom štýle, v ktorom sú biele korpusy vo vysokom lesku. Rovnako aj čierne plochy vo vysokom lesku sme skombinovali s krásnou koženou sedačkou, čo interiéru dodáva exkluzívny vzhľad.
Byt bol riešený pre mladý par, ktorý preferuje moderné prvky a štýl. V obývacej izbe bol navrhnutý nábytok na mieru. V chodbe sme navrhli rovnako nábytok na mieru a to vstavanú skriňu, komodu na topánky a vysokú skriňu na topánky a kabáty, ale zároveň sú v nej schovane elektrické poistky,ku ktorým je ľahký prístup.
Zaujímavým prvkom pre investora sú deliace steny z dreva, ktoré zapadli presne do stavebných otvorov a budú oddeľovať kuchyňu a chodbu. Deliace panely slúžia aj na to, aby sa kuchyňa dala uzatvoriť pri varení.
Interiér obývačky bol navrhnutý tak, aby mal dostatok svetla a využíval aj denne svetlo, ktoré sa odráža od lesklých plôch nábytku. Zadaním od investora bolo, vytvoriť jedálensky kút. Ten sme vytvorili hneď pri kuchyni, kde sme použili presklený stôl s chrómovými nohami a nad ním sme umiestnili moderný kryštálový luster. Na steny bola použitá béžová farba s kombináciou tapety, ktorá ma zaujímavý zlatý dekór. Tapeta dáva interiéru ešte väčšiu exkluzivitu. Príjemnú atmosféru dodáva aj znížený sadrokartónový podhľad v obývacej izbe, ktorý je podsvietený LED pásom po celom obvode. Rovnako bol znížený sadrokartónom aj strop v chodbe. Po krajoch je podsvietený LED pásom, pričom v strede sú bodové svetlá, ktoré budú osvetľovať obrazy na chodbe.

Interiérový dizajn bytu, obývacia izba, chodba – PROJEKT PETRŽALSKÉ DVORY

Projekt interiéru je situovaný v Petržalke na Úderníckej ul. Príjemná lokalita v blízkosti Dunaja, kúpaliska Matador a centra mesta. V blízkosti je železničná stanica do Viedne a autobusová doprava priamo do centra Bratislavy - Staré mesto. Výhodou sú aj detské ihriska, parkovanie pri dome a cyklistická hrádza priamo do Bergu, Hainburgu.
Bytový dom je riešený ako ultra-nízkoenergetická stavba. Interiér bytu je s aplikáciou rekuperačného vetrania a s aplikáciou najmodernejších technológií, ktoré výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie.

Štandard vybavenia domu a bytov
PODLAHY
obývačka, spálňa, izba - plávajúca laminátová podlaha - Magnum Jasan 3-lamela 2200x205x15mm
kúpeľňa, WC, chodba, kuchyňa, a pod. keramická dlažba 45x45
Okenné a dverné konštrukcie
Vnútorné dvere obytných miestností Porta FOCUS 2.A  + zárubňa Porta SYSTEM ELEGANCE
Vnútorné dvere ostatných miestností Porta FOCUS 3.A  + zárubňa Porta SYSTEM ELEGANCE

Posted on:

28. apríla 2015

Client:

INTERIÉROVÝ DIZAJN BYTU – PROJEKT PETRŽALSKÉ DVORY
Share this:
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu