• 00421-944-926-032

interiérový dizajn a návrhy interiérov

Už mnoho rokov prinášame tie najideálnejšie služby pre našich klientov. Kvalita, jedinečné spracovanie, nadčasový dizajn a Vaša spokojnosť sú u nás vždy na prvom mieste. Už od začiatku sa zameriavame na kompletnú prípravu, ktorá zahŕňa zameranie a zakreslenie interiéru spolu s dvermi, oknami, priečkami a rozvodmi. Následne vypracujeme plán a návrh, ktorý po Vašom schválení začneme realizovať. Zabezpečíme stavebný dozor a odbornú realizáciu.

Zameriavame sa nielen na interiérový dizajn bytov a domov, ale venujeme sa aj interiérom nebytových priestorov. 3D návrhy interiérov reštaurácií, kaviarní, kancelárií Vám ľahko a jednoducho umožňujú urobiť v návrhu zmeny ešte pred samotnou realizáciou a tak sa vyhnete chybám. Návrhy interiérov obsahujú fotorealistické vizualizácie interiéru, celkového priestoru a pôdorysné riešenia, rozloženie nábytku v priestore, stavebné úpravy v interiéri, farebné a materiálové riešenie interiéru.

Čo by nemalo chýbať k naceneniu interiéru?
1. Pôdorys v tlačenej podobe alebo vo formáte PDF. Ak pôdorys nemáte, odporúčame Vám osobné stretnutie sa na stavbe a priestor si zameriame.
2. Veľmi užitočný súbor je "DWG, DXF", ktorý by ste mali dostať od developera alebo architekta. Nie je to nutné, ale určite užitočné.

Súčasťou interiérového dizajnu je príprava návrhov interiéru, pôdorys interiéru, výkres nábytku na mieru. Pripravujeme komplexné projekty, 3D návrhy interiérov s odhadmi nákladov pre realizáciu interiéru a samotnú realizáciu na kľúč.

Aká je doba trvania tvorby 3D návrhu interiéru a výkresov pre realizáciu?
Čas na dizajnérske spracovanie interiéru o rozlohe 100 m² je 4 - 8 týždňov.
Interiér s väčšími obytnými miestnosťami, napr. interiér domu 150 m² je cca 6 - 12 týždňov.
Čas pri vypracovaní projektovej dokumentácie pre realizáciu interiéru je cca 12 - 18 týždňov.

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu